top of page
IMGP9466_edited.jpg
Basketball

LIITUMINE

Treeningud toimuvad Harju-Ristis, Laulasmaal, Padisel, Paldiskis ja Turbas. Rohkem infot treeningute kohta on avalehel ja spordialade rubriigis. Treeningajad ja kalender on leitav siit!

Kui soovid liituda Spordikooliga KETS, siis tutvu vajalike dokumentidega ja täida ära registreerimis avaldus. Kui avaldus täidetud, siis näeme juba trennis.

Jäta meelde, et esimesed kaks proovitrenni on Spordikoolis KETS TASUTA!

Tule trenni!

Treeningtasud ja tasumine

Padise saalihoki/korvpall : 40 eurot/kuu.

Harju-Risti/Padise sportmängud : 25 eurot/kuu.

Keila saalihoki : 25 eurot/kuu

Iga kuu 8. kuupäevaks saadetakse e-mailiga arve, mille tasumise tähtaeg on jooksva kuu 15. kuupäev.

Panga rekvisiidid:
Saaja: Spordiklubi KETS MTÜ
Konto nr: EE402200221050416245 Swedbank
Selgitus: LAPSE NIMI, KUU treeningtasu

Tulumaksu tagastus

Spordikooli õppekava on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis. Tasutud õppemaks on võimalik kanda tuludeklaratsioonil koolituskuludesse ja saada antud summalt tulumaksutagastus (Tulumaksuseadus § 26).
Tulumaksutagastuse saamiseks esitab Õpilase esindaja Spordikoolile täielikult täidetud õpilase Avaldus, kus on määratud õppemaksu arve maksja ja tema isikukood.
Tulumaksutagastuse saamiseks peab arve tasuma sama isik, kellele arve on väljastatud ja kelle kohta on vastavad andmed esitatud.

Erandjuhud

  • Spordikool võtab vastu kirjalikke avaldusi õppemaksust osalise või täieliku vabastuse kohta, kus on märgitud soodustus taotlemise põhjus. Avalduse vaatab üle Spordikooli juhatus ja teeb otsuse iga avalduse kohta eraldi.

  • Kui ühest perest osaleb õppetöös mitu last, siis esimese lapse pealt tuleb maksta 100%, teise lapse pealt 50% ja kolmandas laps on tasuta.

  • Majanduslikel põhjustel on kirjaliku avalduse alusel võimalik taotleda, kas osalist (nt: kas 25% või 50%) või täielikku õppemaksu vabastust.

  • Liitudes Spordikooliga peale 25-ndat kuupäeva, läheb tasumisele järgneva kuu õppemaks.

Tere tulemast Spordikooli KETS!

bottom of page